İşletmelerin depolama, lojistik ve üretim süreçlerinde vazgeçilmez bir rol oynayan forkliftler, ağır yükleri taşımak, istiflemek ve yerleştirmek konusunda üst düzey performans sunar. Ancak, her işin ihtiyaçları farklıdır ve kimi zaman uzun vadeli satın alım yerine, geçici ihtiyaçlar için forklift kiralama daha mantıklı bir çözüm olabilir. Forklift kiralama, işletmelere hem ekonomik hem de esnek bir alternatif sunar.

İstifleme ihtiyaçlarınızın sorumluluğunu Onsek Bunke güvencesine devrederek, firmanızın çok değerli kaynaklarını ana faaliyetlerinize ayırmanın avantajını yaşarsınız. Sabitlenen kira ücretleri ve hizmet kapsamındaki periyodik bakım ve onarımları sayesinde net bir bütçe ile hareket eder masraflarla karşılaşmazsınız. İhtiyaçlarınız profesyonel olarak belirlenir ve minimum sayıda makine ile en üst düzeyde verimi garanti edersiniz. Ayrıca tek noktada tedarik kolaylığı sağlarsınız.

Kurumunuza özel ve esnek çözümler ile istifleme ihtiyaçlarınız kusursuz bir şekilde karşılanır. Her şey dahil, kapsamlı bakım programlarıyla maliyetlerinizi düşürürsünüz. Büyük filo kiralamalarında; sabit teknisyen ve yedek makine desteği avantajına sahip olursunuz. Dönemsel yoğunluklarınızda ekstra makine temin edilerek, operasyon yükünüz hafifletilir.

Onsek Bunke Kiralama Hizmetinin Avantajları

 • Filo kiralamalarda arızalara 2 saat içinde müdahale ediyoruz.
 • Arıza giderilme süresi uzadığı taktirde ikame makine teslim ediyoruz.
 • Filo kiralamalarda akü şarj istasyonlarınızı biz kuruyoruz.
 • Hizmet süresi içerisinde model değişim hizmeti sunuyoruz.
 • Yapılması zorunlu fenni mühendislik kontrolleri, yeterlilik ve uzmanlık belgesi olan yetkili mühendislik firmasına her 12 ayda bir yaptırıyoruz.
 • Tutulan raporların bir nüshasını düzenli olarak iletiyoruz.
 • Kiralama operasyonlarında sabit teknisyen ve yedek makine bulunduruyoruz.
 • Yılda bir kez makineleri orjinal renklerine boyayarak koltuk döşemelerini yeniliyoruz.
 • Her makine için yılda bir set lastik değişim hakkı sağlıyoruz.
 • Dönemsel yoğunluklarınızda ek ihtiyaçlarınız için bedelsiz makine tedariği sağlıyoruz.
 • Filo kiralamalarında, makinelerinizin takibini sizin adınıza biz yapıyoruz, bu sayede zaman ve iş gücünden tasarruf ederek doğru ve titizlikle hazırlanmış bilgilerle kararlar alabiliyorsunuz.

Forklift Kiralama ile İşinizi Yükseltin!

Forklift kiralama, işletmelerin operasyonel ihtiyaçlarına uygun, ekonomik ve esnek bir çözüm sunar. İhtiyaçlarınıza özel olarak belirlenen forklift kiralama seçenekleri ile işinizi daha verimli ve güçlü hale getirebilirsiniz. Merkezi Bursa’da bulunan Onsek Bunke, uzman kadrosu ve geniş filosu ile Türkiye’nin her noktasındaki işletmenizin ihtiyaçlarına uygun forklift kiralama hizmetleri sunmaktadır. Detaylı bilgi ve teklifler için bize ulaşın, işinizi yükseltmenin avantajlarını keşfedin!